Cephe Giydirme Nedir Fiyatları Nelerdir?

Cephe Giydirme her türlü bina, duvar, camın dış yüzeyinin özel tasarlanmış görseller ile kaplanmasıdır.Firma reklamı,özel kampanyalar ya da işletmeye özel tanıtım görseli şeklinde olabilir.

Reklamın her türü mutlaka kendi içinde bir önem oluşturmaktadır.Cephe giydirmede tüketiciye ulaşmak için görünürlüğü yüksek bir reklam çalışmasıdır.

Cephe giydirme fiyatları verilirken uygulama yapılacak cephenin ölçüsü uygulama sırasında vinç gerekli olabilmesi cephenin temiz olması gibi durumlar göze alınıp fiyat teklifi verilmesi en doğru olanıdır, bu şekilde değerlendirme yapıldığında hem bizler hem de siz müşterilerimiz için sorunsuz bir hizmet vermiş olacağız.Cephe kaplama  yapılmadan önce bağlı bulunan belediyeden reklam için izin alınmalıdır çünkü uygulama sonrası oluşabilecek itirazlar sonu söküm yaptırabilmeleri durumu ile karşılaşmak mümkündür. Cephe kaplamada istenilen görsel çalışması mümkündür. Cephe kaplama uygulaması için uygulama yapılacak zeminin temiz olması gerekmektedir.Uygulama yapılmadan önce zemin temizlenmelidir bunun sebebi havada ki tozlar, egzoz dumanları vs. birçok zerrecikler cam üzerinde yapıştığında camda bir tabaka oluşturur uygulama esnasında bunlar temizlenmediği takdirde kaplamada gözle görünür hatalar oluşacaktır.Cephe kaplama uygulaması hemen bu temizlikten sonra üstten başlayıp aşağıya doğru uygulanarak yapılmaktadır.

Cephe kaplama Adline Reklam ekibi olarak tasarım, baskı,uygulama dahil herşeyi kendi bünyesinde ekip çalışması olarak yapmaktadır.reklam ve pazarlama konusunda en etkin çalışmalardan biri olan cephe kaplama giydirme çalışmaları firmalar tarafından da yoğun tercih edilen çalışmaların başında gelmektedir. Cephe kaplama teknikleri ile ilgili bilgi olmak için firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz.

Cephe kaplamada kullanılan malzemeler ;

One way vision : Binanın dış yüzeyi tamamı cam giydirme olduğu durumlarda kullanılır.

Mesh baskı : Binanın dış yüzeyi normal cam ve beton olma durumunda kullanılır. Mesh baskı delikli olduğundan içeri dışarı arasında görüntü kaybı oluşacaktır.

Vinil baskı Branda baskı : Binanın dış yüzeyi beton olduğu durumlarda kullanılır.

– See more at: http://www.adlinereklam.com/cephe-giydirme-nedir-fiyatlari-nelerdir/#sthash.mPyyArQ4.dpuf